понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Школа молодого заступника з виховної роботи

Школа  молодого  заступника  з  виховної  роботи  5 жовтня 2016-2017 н.р.
   
 Виховання учнівської молоді – майбутньої еліти нашого народу – набуває особливого, державного значення. І тому заступник директора з виховної роботи є тією людиною в навчальному закладі, від якої залежить конкретна виховна політика та умови, що стимулюють і спрямовують діяльність всіх учасників виховного процесу. Від його компетенції у сфері виховання, рівня знань, загальної культури, професійних та людських якостей великою мірою залежить ефективність і результативність виховної роботи.
    З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку особистості заступника директора з виховної роботи, удосконалення його педагогічної майстерності 5 жовтня 2016 року на базі Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. було  проведено засідання «Школи молодого заступника директора з виховної роботи» на тему: «Знання вимог до ведення шкільної документації - складова професійної компетентності керівника закладу освіти».
   Завданням даного зібрання  було зорієнтувати новопризначених заступників у навчально-виховному процесі, надати практичну  методичну допомогу в оволодінні методики та фахової майстерності, підвищення фахового рівня,  а  самеознайомити із нормативно-правовою базою з виховної роботи, із моделлю річного виховного плану роботи Писарівської ЗОШ І-ІІ ступенів  та із плануванням роботи заступника директора з виховної роботи (річним, семестровим, щоденним).
    Побачити щось нове, навчитися реалізовувати його у своїй роботі – завдання, що мотивувало всіх учасників засідання, адже професійна майстерність завжди є наслідком досить тривалої практичної праці, осмисленої і наповненої вдумливими міркуваннями над проблемами своєї професійної діяльності.
Організаційно-методичний супровід засідання  «Школи  молодого  заступника» здійснювала методист КУ «Вінницький  районний методичний центр  закладів  освіти» – Гром Л.В., яка ознайомила присутніх із планом роботи, наголосила, що актуальною є виховна проблема, бо від того, які виховні прийоми будуть запроваджуватись у навчально-виховній системі, які орієнтири в формуванні та становленні особистості будуть прийняті, залежатиме майбутнє України. 
Цьогоріч на посаду заступника директора з виховної роботи  було призначено   6 педагогів.
  З діяльністю педагогічного колективу Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомила учасників засідання заступник директора з навчально – виховної роботи   Глущенко Т.Г.   Досвідом роботи з питань організації виховної роботи у навчальному закладі  з молодими колегами поділилися Баланчук О.А. – заступник директора з виховної роботи, яка на даній посаді працює 5 років. Учасники засідання мали змогу не лише почути теоретичні знання щодо введення документації заступника директора з виховної роботи, а практично ознайомитися із ними. Білобабченко О.В., педагог – організатор, поділилася досвідом роботи щодо планування роботи учнівського самоврядування. Такі заняття сприяють успішному фаховому зростанню та професійному самоутвердженню молодих, виробляють здатність бачити проблеми, виявляти протиріччя і знаходити різні способи їх вирішення.
    Під час підсумків роботи засідання усі присутні висловили свої побажання, пропозиції щодо подальшої роботи, а  також подякували адміністрації школи за гарно підготовлену та змістовну зустріч.
    Усі учасники засідання отримали матеріали, які можна використовувати при плануванні  роботи заступника директора школи з виховної роботи.




Немає коментарів:

Дописати коментар